L
  • No products in the cart.

CANDY

ASPIRATOR CANDY CGM64X-6 60CM ME XHAM NDRICIM LED

ASPIRATOR CANDY CGM64X-6 60CM ME XHAM NDRICIM LED Kapaku i CANDY duket si një paralelipiped i thjeshtë, tërësisht i bërë nga çelik inox AISI 304 me cilësi të lartë, i lyer me ngjyrë të zezë. Linjat e pastra dhe ashpërsia gjeometrike e tij e bëjnë atë veçanërisht të përshtatshëm për kuzhina minimale, moderne ose të teknologjisë së lartë, ku do të përzihet në mënyrë harmonike. Kapaku  shpejtësi funksionimi që ju lejojnë të pastroni shpejt ajrin në dhomë nga erërat e...

24,999 L

ASPIRATOR CANDY CVMA70W 60CM

ASPIRATOR CANDY CVMA70W 60CM Kapaku i ishullit CANDY duket si një paralelipiped i thjeshtë, tërësisht i bërë nga çelik inox AISI 304 me cilësi të lartë, i lyer me ngjyrë të zezë. Linjat e pastra dhe ashpërsia gjeometrike e tij e bëjnë atë veçanërisht të përshtatshëm për kuzhina minimale, moderne ose të teknologjisë së lartë, ku do të përzihet në mënyrë harmonike. Filtrat e karbonit janë të përfshira në produkt. KOD0000000187

44,999 L

ASPIRATOR CANDY CVMA70W 60CM I BARDH

Sale

ASPIRATOR CANDY CVMA70W 60CM I BARDH Kapaku ka 4 shpejtësi funksionimi që ju lejojnë të pastroni shpejt ajrin në dhomë nga erërat e vazhdueshme. Thithja rrethuese ju lejon të reduktoni zhurmën dhe të reduktoni konsumin. Filtrat e yndyrës metalike mbrojnë pjesën e brendshme dhe motorin nga grimcat e vajit dhe blozës. Filtrat e karbonit janë të përfshira në produkt. KOD0000000187

35,000 L

Aspiratorë Candy

Sold
Aspiratorë Candy CCE116X

Aspiratorë Candy CCE116X

FRIGORIFER KANTINË CANDY PËR VERAT WCEL210

Sold

Frigorifer Candy WCEL210 Bodrum vere Candy CWCEL 210/N Divino Performanca dhe risitë: Me sistemin e saj kundër dridhjeve, maturoni verën tuaj në kushte ideale për plakje Paraqitja: Raftet prej druri zvogëlojnë dridhjet duke mbrojtur kundër erërave dhe lagështisë duke formuar një lidhje estetike me verërat tuaja Lehtësia e përdorimit: Sistemi i alarmit të derës lëshon një sinjal zanor në rast të hapjes së zgjatur ose mbylljes së dobët Estetika dhe ergonomia: Ndriçimi do t'u japë shikueshmëri shisheve tuaja edhe kur...

49,990 L

Furrë Inkaso CANDY 65 litra FCP 502N/E

Sold

Furrë Inkaso CANDY me ventilim e zeze 65 litra FCP 502N/E Furra Candy është e pajisur me funksione të veçanta si funksioni Cook Light, funksioni i picës dhe funksioni shumëfunksional. Klasa e energjisë A + ju lejon të zvogëloni konsumin e energjisë. Kodi: KOD0000000034

34,999 L

Furrë inkaso CANDY FCXP 615X

Furrë inkaso CANDY me ventilim FCXP 615X Numri i funksioneve të furrës: 8  Temperatura (°Cma): 245 Kohëmatësi: Po Lloji i furrës: Elektrike Klasa e energjisë: A Kodi: KOD0000000036

48,999 L

Furrë Inkaso CANDY FNP319/IX

Furrë Inkaso CANDY 90 CM FNP319/1X/E Energji elektrike, me shumë funksione, 89 litra, klasi A, çelik inox, W x D x H (mm) 477 X 893 X 538 Kodi: KOD0000000037

149,999 L

Furrë Mikrovalë Candy Inkaso MIG25BNT

Sold

Furrë Mikrovalë Candy Inkaso 25 litra MIG25BNT Mikrovalë e integruar: vëmendja ndaj detajeve dhe përfundimi prej çeliku inox kundër gjurmëve të gishtave e bëjnë mikrovalën e integruar Candy të përsosur për çdo lloj kuzhine Mikrovalë me skarë: gatuaj, gratin, ngroh, shkrije; mos e kufizoni imagjinatën tuaj; Falë kombinimit të mikrovalës dhe skarës, përgatitja e pjatave si një kuzhinier i shkëlqyer do të bëhet lojë për fëmijë Programe automatike për gatim: të befasosh mysafirët ose familjen tënde nuk ka qenë kurrë...

54,990 L

Furrë Mikrovalë Inkaso Candy MIC201EX

Furrë Mikrovalë Inkaso Candy 20 litra MIC201EX Furra me mikrovalë e integruar Candy MIC 201 EX është e pajisur me funksionin Child Lock: i cili parandalon ndezjen aksidentale të produktit, veçanërisht nga fëmijët. Kur funksioni është aktiv, ai mund të çaktivizohet vetëm nga një i rritur, duke siguruar kështu sigurinë maksimale.   Kodi: KOD0000000127

32,990 L

Lavastovilje CANDY CELDI3TF6

Sold

Lavastovilje CANDY CELDI3TF6 60cm Total inkaso A+++ 16 Sete Lavastovilje me konsum të ulët të energjisë, 60 cm i integruar në pjatalarëse, klasi A++ Kodi: KOD0000000103

62,999 L

LAVASTOVILJE CANDY TOTAL INKASO CDI1L38-02/T

Sold
LAVASTOVILJE CANDY TOTAL INKASO CDI1L38-02/T

Lavastovilje CANDY 60cm Total Inkaso CDI1L38-02/T Lavastovilja Candy CDI1L3802T me klasën e saj të energjisë F ju mundëson kursime të konsiderueshme të energjisë dhe performancë të mirë. Është i pajisur me 6 programe dhe një tregues të përfundimit të ciklit. Lexoni përshkrimin dhe zgjidhni të lani enët në rastin më të mirë.   Kodi: KOD0000000102

53,999 L

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.