L
  • No products in the cart.

Niveli i zhurmës (dB)

ASPIRATOR INDESIT

Sale Sold

Aspirator Indesit IHPC 6.4 AM K Mbajeni ajrin në kuzhinën tuaj super të freskët me Oxhakun Indesit Aria IHPC 6.4 AM K 60cm në të zezë. Me tre shpejtësi nxjerrjeje, trajtoni në mënyrë efikase çdo nivel të aromës së padëshiruar me filtra alumini për të kapur erën, yndyrat dhe pështymat e ushqimit. Së bashku me dy drita halogjene për të siguruar shikueshmëri të shkëlqyeshme të ushqimit tuaj, kapaku Indesit Aria IHPC 6.4 AM K ju ndihmon të arrini rezultate të...

16,990 L

Aspiratorë AEG

Sold
Aspiratorë AEG

Aspiratorë AEG X99384MD02 Rreth këtij artikulli AEG X99384MD02. Kapaciteti Rripi i tërheqjes maksimale: 840 M³/H Lartësia: 790 mm Thellësia: 470 mm Ngjyra e produktit : Inox Numri i llambave: 2 llamba (S). Lloji i filtrit të yndyrës: çelik inox Numri i filtrave Paketa prej: 3 (S). Klasa e efikasitetit të energjisë: A Fuqia e motorit: 270 W Konsumi vjetor i energjisë: 56 kWh. Gjerësia: 898 mm

39,999 L

Aspiratorë Aeg

Sold
Aspiratorë Aeg X99384MV03

Aspiratorë Aeg X99384MV03

Aspiratorë Candy

Sold
Aspiratorë Candy CCE116X

Aspiratorë Candy CCE116X

Aspiratorë Electrolux

Sold
Aspiratorë Electrolux

Aspiratorë Electrolux EFB60566DX Electrolux EFB60566DX. Fuqia maksimale e nxjerrjes: 685 m³/h, Lloji i nxjerrjes: Me kanal, Klasa e efikasitetit dinamik të lëngjeve: C. Lloji: Aspirator i montuar në mur, Ngjyra e produktit: Inox, Sasia e llambave: 2 llamba(s). Lloji i filtrit të yndyrës: Metal, Numri i filtrave: 2 pc(s). Klasa e efikasitetit të energjisë: C, Fuqia e motorit: 140 W, Konsumi vjetor i energjisë: 121.2 kWh. Gjerësia: 598 mm, Thellësia: 470 mm, Lartësia (min): 80 cm

Aspiratorë Franke

Sold

Aspiratorë Franke FVT605BKA Kapaku Franke FVT 605 BK A i serisë Vertis me fije kristal të zi është i pajisur me një fuqi prej 200 W, kontroll me prekje, ndriçim LED, shpejtësi maksimale të rrjedhës 580 m³ / orë dhe klasë të efikasitetit të energjisë A. Diskret dhe funksional, i lehtë për t'u çmontuar dhe të pastër.

KOKË + KOMPRESOR HISENSE 12 BTU QA35XX0AG/QA35XX0AW

Sold
KOKË + KOMPRESOR HISENSE 12 BTU QA35XX0AG/QA35XX0AW

Kokë + Kompresor Hisense 12 BTU QA35XX0AG/QA35XX0AW A+++ Kondicioner inverter Hisense R-32 SILENTIUM QA35XX0AG 12000 Seria BTU: Silentium përdor gazin e ri ekologjik R32 i cili, i kombinuar me kompresorin inverter DC, lejon arritjen e klasës së efikasitetit të energjisë A +++ si në ftohje ashtu edhe në ngrohje, me Wi- të integruar.   Kodi: KOD0000000116

105,000 L

KOKË KONDICIONERI HISENSE 7 BTU DJ20YD00G

KOKË KONDICIONERI HISENSE 7 BTU DJ20YD00G

Koke kondicioneri Hisense 7 BTU DJ20YD00G Teknologjia e drejtimit DC me valë sinus 180 ° Sistemi monitoron vazhdimisht ftohtësinë e kompresorit dhe krijon formën më efikase të valës për të përcaktuar kursimet efektive të konsumit. Kompresor me magnet rubidium Falë kompresimit më të madh të molekulave të gazit, kompresori me magnet rubidium garanton efikasitet më të madh dhe përthithje më të ulët Valvula e zgjerimit elektronik Njësia e jashtme përdor një valvul zgjerimi elektronik që rregullon dhe optimizon sasinë e...

25,000 L

KONDICIONER HISENSE 18 BTU DJ50XA0BG

Sold
KONDICIONER HISENSE 18 BTU DJ50XA0BG

Koke kondicioneri Hisense 18 BTU DJ50XA0BG · Super cool · Lëkundje automatike 4D · Super e heshtur (19db) · Vetëpastrimi i brendshëm · Inteligjente · Ngrohje në 8ºC · Instalim i lehtë · Monitorimi i Wi-Fi Shijoni rehatinë pa pritur Nëpërmjet teknologjisë së nisjes së shpejtë të inverterit QSD, inverter AC Hisense arrin ftohje të shpejtë, duke ju bërë të ndiheni më të freskët 50% më shpejt se kondicionerët e zakonshëm. Ofron një përvojë pa ndërprerje automatike të rrjedhjes së...

35,000 L

KONDICIONER HISENSE CA35YR01G

Sold
KONDICIONER HISENSE CA35YR01G

Kondicioner Hisense 12 BTU Inverter CA35YR01G/CA35YR01W Kodi: KOD0000000112

52,000 L

KONDICIONER HISENSE TG35VE00G/TG35VE00VV

KONDICIONER HISENSE TG35VE00G/TG35VE00VV

Kondicioner Hisense 12 BTU TG35VE00G/TG35VE00VV Hisense - TG35VE00G. Kondicioner 12000 Btu/h Kondicioner inverter Monosplit me pompë nxehtësie të klasit A ​​++ / A + Gaz R32. Kondicioneri i Serisë Mini Apple Pie përbëhet nga njësia e brendshme: TG35VE00G dhe njësia e jashtme: TG35VE00W. Sensori i brendshëm i telekomandës është në gjendje të zbulojë temperaturën përreth dhe ta transmetojë këtë informacion në njësinë e brendshme, e cila sipas saj do të përshtatë funksionimin e saj për të siguruar rehati maksimale. Rehati...

68,000 L

LAVATRICE INDESIT 10 KG BWE 91484X WS EU N

Sold

BWE 91484X WS EU N INDESIT BWE 101484X WSSS IT Lavatrice 10 kg Klasa C Thellësi 61 cm Rrotullim 1400 rpm Teknologji Push & Wash / Motor inverter / Heshtar / Program Eko / Funksioni Nis-Pause - Innex   KODI:KOD0000000073

70,000 L

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.