L
  • No products in the cart.

INDESIT

ASPIRATOR INDESIT

Sale Sold

Aspirator Indesit IHPC 6.4 AM K Mbajeni ajrin në kuzhinën tuaj super të freskët me Oxhakun Indesit Aria IHPC 6.4 AM K 60cm në të zezë. Me tre shpejtësi nxjerrjeje, trajtoni në mënyrë efikase çdo nivel të aromës së padëshiruar me filtra alumini për të kapur erën, yndyrat dhe pështymat e ushqimit. Së bashku me dy drita halogjene për të siguruar shikueshmëri të shkëlqyeshme të ushqimit tuaj, kapaku Indesit Aria IHPC 6.4 AM K ju ndihmon të arrini rezultate të...

16,990 L

Furrë Inkaso INDESIT IFW6530BL

Furrë  Inkaso INDESIT e Zezë IFW6530BL Furra elektrike Indesit IFW 6530 BL ka mënyra të ndryshme gatimi duke përfshirë funksionin e skarës, perfekt për pjekjen e mishit dhe peshkut në skarë ose për të pjekur në skarë duke ju kursyer kohë. Kliko & Pastro Falë Click & Clean është e mundur të nxirret dera e brendshme xhami e furrës në dy hapa të thjeshtë, në mënyrë që të pastrohet lehtësisht. Statike Programi Static siguron një shpërndarje ideale të nxehtësisë brenda...

47,999 L

Furrë Inkaso INDESIT me Ventilim IFW55Y4IX

Furre Inkaso INDESIT me Ventilim IFW55Y4IX Dizajni inovativ i skarës së furrës Indesit IFW55Y4IX lejon që ajo të shkëputet dhe të mbështetet për t'i dhënë akses në sipërfaqen e sipërme të zgavrës, për pastrim më të lehtë. Një skarë unike në treg, e cila ju lejon të skuqni dhe skuqni lehtësisht. Kliko & Pastro Falë Click & Clean është e mundur të hiqni derën e brendshme xhami të furrës në dy hapa të thjeshtë, në mënyrë që të pastrohet lehtësisht....

49,999 L

Lavastovilje Indesit DBE2B19AX

Sold

Lavastovilje Indesit 60cm DBE2B19AX INDESIT DBE2B19AX, Pjatalarëse e integruar me panelin e përparmë të dukshëm. Programi Half Load ju lejon të keni enët e pastra pa pasur nevojë të mbushni plotësisht lavastoviljen, duke kursyer energji elektrike dhe ujë. Fillimi i vonuar ju lejon të programoni ciklet e larjes gjatë ditës. Thjesht shtoni detergjentin dhe lëreni pjatalarëse Indesit të bëjë pjesën tjetër. Klasa e efikasitetit të energjisë: F. Përmasat (HxWxD) mm: 820x598x555mm. Ngjyra: çelik inox. Kodi: KOD0000000108

58,999 L

Lavastovilje Indesit Total Inkaso DIFP28TH9ALEU

Lavastovilje Indesit 60cm Total Inkaso DIFP28TH9ALEU   Kodi: KOD0000000109

57,999 L

LAVATRICE INDESIT 10 KG BWE 91484X WS EU N

Sold

BWE 91484X WS EU N INDESIT BWE 101484X WSSS IT Lavatrice 10 kg Klasa C Thellësi 61 cm Rrotullim 1400 rpm Teknologji Push & Wash / Motor inverter / Heshtar / Program Eko / Funksioni Nis-Pause - Innex   KODI:KOD0000000073

70,000 L

LAVATRIÇE INDESIT 10 KG I BWE 101484X WSSS GCC

Sale Sold

Lavatriçe Indesit 10 kg 1400 RPM I BWE 101484X WSSS GCC Kjo makinë larëse Indesit e pavarur me dritare të përparme ka këto karakteristika: kapacitet shumë i madh prej 10 kg. Klasa e jashtëzakonshme e efikasitetit të energjisë A +++ duke reduktuar konsumin e energjisë me 10%. Një shpejtësi e shpejtë rrotullimi prej 1400 rpm. Ngjyra e bardhë.

62,000 L

Lavatriçe Indesit 6 kg EWSC61251WEUN

Sold

Lavatriçe Indesit 6 kg EWSC61251WEUN Kjo makinë larëse Indesit e pavarur me ngarkesë të përparme përmban: kazan të gjerë 6,0 kg. Rrotullimi me 1200 rpm, i shpejtë dhe efikas. Ngjyra e bardhë.   Kodi: KOD0000000074

45,000 L

Lavatriçe Indesit 8 kg MTWA 81283 WIT

Sold

Lavatriçe Indesit 8 kg 1200 RPM MTWA 81283 WIT Makinë larëse me ngarkesë të përparme me kapacitet ngarkese 8 kg dhe shpejtësi maksimale centrifugimi 1200 rpm. Ekrani është LED me shumë funksione dhe lloji i motorit është inverter. Ciklet e shpejta të ngarkimit të plotë: fleksibilitet maksimal dhe kursim i kohës, falë 3 cikleve të ngarkimit të plotë që zgjasin më pak se një orë. Larje e Shpejtë: kurseni kohë dhe merrni një pastrim të përsosur falë një grupi prej...

50,000 L

Lavatriçe Indesit 8 kg XWE 81283X S EX 1200 RPM

Sold

Lavatriçe Indesit 8 kg Gri XWE 81283X S EX 1200 RPM Kjo makinë larëse Indesit me ngarkesë të lirë përpara përmban: një kapacitet të gjerë 8 kg. Një shpejtësi centrifugimi e shpejtë dhe efikase me 1200 rrotullime në minutë. Ngjyrë argjendi. Kodi: KOD0000000077  

50,000 L

Lavatriçe Indesit 9kg MTWA 91283 WIT

Sold

Lavatriçe Indesit 9kg 1200 RPM MTWA 91283 WIT Falë performancës së tij të avancuar dhe kujdesit të veçantë për fibrat, motori inverter përmirëson efikasitetin e lavatriçes Indesit MTWA 91283 W IT, në mënyrë që të kurseni energji.   Kodi: KOD0000000076

55,000 L

NGRIRËS INDESIT IN FS 120 INCASO

Frigorifer incaso ngrirës i vogel 82cm indesit IN FS 120 L   Kodi: KOD0000000455  

60,000 L

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.