L
  • No products in the cart.

FRIGORIFER BEKO RCSA330K30XPN

FRIGORIFER BEKO RCSA330K30XPN Marka: BEKO Kapaciteti: 300 litra Konfigurimi: pa instalim Ndriçim i brendshëm:Ndriçim LED Motori:Inverter Sistemi i ftohjes: Mini frost Kodi:KOD0000000589

53,000 L

Furrë AEG 90cm KEK442910M

Sold

Furrë AEG 90cm KEK442910M Kodi: KOD0000000029

189,999 L

Furrë Elektrolux Inox EOC3S40X

Sold

Furrë Elektrolux Inox EOC3S40X Furra me avull SteamCrisp (25% avull), 8 funksione duke përfshirë 1 avull të kombinuar, klasën e energjisë A, InfiSpace + 25%, diapazonin e temperaturës deri në 275 °, ventilim i ri radial për ftohje më të mirë të derës së brendshme, futja e pullave të anulueshme / dalë + tastet me prekje, programues gatimi për fillimin e përfundimit me ekran dixhital, Acqua Cleaning, estetikë e re Intuit. Është e lehtë të ruash recetat e tua me...

78,999 L

Furrë Inkaso CANDY FNP319/IX

Furrë Inkaso CANDY 90 CM FNP319/1X/E Energji elektrike, me shumë funksione, 89 litra, klasi A, çelik inox, W x D x H (mm) 477 X 893 X 538 Kodi: KOD0000000037

149,999 L

Furrë inkaso Elektrolux 57 litra RZB2100AJK

Furrë Inkaso Elektrolux 57 litra RZB2100AJK Furra elektrike Electrolux RZB2100AJK është e pajisur me një derë që hiqet lehtë dhe me xham të brendshëm, të cilat mund të pastrohen veçmas në mënyrë që të arrini në çdo cep të furrës. Më pak kohë, më pak përpjekje, më pak rrëmujë. Sistemi ynë qarkullon nxehtësinë në furrë, duke siguruar gatim të barabartë. Të gjitha pa pasur nevojë të ktheni ushqimin. Teknologjia jonë e bën furrën të ngrohet më shpejt, duke ju kursyer...

36,999 L

Furrë Inkaso Elektrolux Inox REB2107AAX

Sold

Furre Inkaso Elektrolux Inox REB2107AAX Furra elektrike e integruar REB 2107 AAX. Furra që jua bën jetën më të lehtë. Gatimi është edhe më i lehtë. Falë funksioneve të dobishme të furrës, mund të përgatisni lehtësisht pjata të shijshme. Siguria maksimale e përdorimit. Me ventilim tangjencial, mobiljet përreth mbrohen dhe nuk ka rrezik për djegie të mundshme. Lehtësia e pastrimit. Operacione edhe më të lehta pastrimi me derën e brendshme të lëmuar me xham të lëvizshëm. Ngjyra çelik inox kundër...

37,999 L

Furrë Inkaso INDESIT IFW6530BL

Furrë  Inkaso INDESIT e Zezë IFW6530BL Furra elektrike Indesit IFW 6530 BL ka mënyra të ndryshme gatimi duke përfshirë funksionin e skarës, perfekt për pjekjen e mishit dhe peshkut në skarë ose për të pjekur në skarë duke ju kursyer kohë. Kliko & Pastro Falë Click & Clean është e mundur të nxirret dera e brendshme xhami e furrës në dy hapa të thjeshtë, në mënyrë që të pastrohet lehtësisht. Statike Programi Static siguron një shpërndarje ideale të nxehtësisë brenda...

47,999 L

Furrë Inkaso INDESIT me Ventilim IFW55Y4IX

Furre Inkaso INDESIT me Ventilim IFW55Y4IX Dizajni inovativ i skarës së furrës Indesit IFW55Y4IX lejon që ajo të shkëputet dhe të mbështetet për t'i dhënë akses në sipërfaqen e sipërme të zgavrës, për pastrim më të lehtë. Një skarë unike në treg, e cila ju lejon të skuqni dhe skuqni lehtësisht. Kliko & Pastro Falë Click & Clean është e mundur të hiqni derën e brendshme xhami të furrës në dy hapa të thjeshtë, në mënyrë që të pastrohet lehtësisht....

49,999 L

Lavatrice Elektrolux 9 kg EW9F194BZ

Lavatrice Elektrolux 9 kg 1400 RPM EW9F194BZ Makina larëse EW9F194BZ Electrolux Perfect Care 900 kujdeset për pëlhurat dhe ngjyrat duke eliminuar totalisht mbetjet e detergjentit. Aktivizoni funksionin Steam PRO përmes smartfonit tuaj, do të keni veshje të freskëta, të rigjallëruara dhe të lehta për t'u hekurosur.   Kodi: KOD0000000062

115,000 L

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.